Вас вітає суб’єкт оціночної діяльності ТОВ «Ф.К. ТИТАН». Свою діяльність з оцінки майна та майнових прав ми ведемо починаючи з 2009 року. Основним напрямом нашої діяльності є надання послуг з оцінки майна та майнових правна підставі Сертифікату суб’єкта оціночної діяльності №15365/13, виданого Фондом державного майна України від 17.10.2013р. 

Маючи значний досвід співпраці з фінансовими установами, банками, аудиторськими компаніями, виробничими, торговими, управляючими компаніями та корпораціями, органами державної влади та місцевого самоврядування, мі готові Вам надати професійні оціночні послуги за наступними напрямами:
1. Оцінка об’єктів у матеріальній формі:
1.1. Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок, та майнових прав на них.
1.2. Оцінка машин і обладнання.
1.3. Оцінка колісних транспортних засобів.
1.7. Оцінка рухомих речей, крім таких, що належать до машин, обладнання, колісних транспортних засобів, літальних апаратів, судноплавних засобів та тих, що становлять культурну цінність.
1.8. Оцінка для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства (вартість послуги оцінки для фізичних осіб не перевищує 300 грн.).
2. Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів, у тому числі оцінка прав на об'єкти інтелектуальної власності:
2.1. Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів (крім оцінки прав на об'єкти інтелектуальної власності).
2.2. Оцінка прав на об'єкти інтелектуальної власності.
2.3. Оцінка для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства.

Оцінка вищенаведеного майна та майнових прав може проводитись як для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства, так і для застави, оренди, продажу, прийняття управлінських рішень та інших випадків проведення оцінки.

У своїй діяльності ми дотримуємось індивідуального підходу до кожного Замовника (клієнта) та суворої конфіденційності під час роботи з наданою інформацією. Ми впевнені, що чесні відносини із клієнтом більш перспективні. Ми пишаємось тим, що нас вибирають кращі, ті, хто, так само як і ми, не бояться конкурентної боротьби та не мають потреби у додатковій мотивації, крім якості та професіоналізму.

Успіх наших клієнтів – це міра якості наших послуг. Ділова репутація для нас є важливішою, ніж отримані гонорари. При цьому ми не намагаємось привернути клієнта будь-якою ціною. Нашим першочерговим завданням є залучення клієнтів за рахунок високою якості послуг.